Cameo elegant 3

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pozostałe skanery w ofercie:

https://scanlab.pl/wp-content/uploads/2023/08/medit-r-3-640x640.jpg

Cameo elegant 3

Cameo to jeden z najlepszych skanerów wewnątrzustnych dostępnych na rynku. Dzięki wygodnej obsłudze i inteligentnej technologii zapewnia wysoki komfort pracy i bardzo dobrą jakość skanowania. Gwarantuje wysoką precyzję nawet dla początkujących lekarzy i przy minimalnej umiejętności skanowania. Cameo jest jednym z najmniejszym skanerów wewnątrzustnych, dzięki czemu skanowanie jest zdecydowanie łatwiejsze, nawet w jamie ustnej dziecka. Skan jest bardzo dokładny i szybki z pełnym podglądem na żywo.

Wygląd i kształt

Zaprojektowany tak, aby idealnie leżał w rękach, zapewniał dobre czucie i dokładność podczas skanowania. Dzięki niewielkim wymiarom skanowanie jest łatwe i przyjemne nawet w jamie ustnej dziecka.

Inteligentne oprogramowanie

Ogromny nacisk na najnowsze inteligentne technologie : specjalnie stworzone oprogramowanie, dedykowane aplikacje, optymalizacja danych, wsparcie narzędzi klinicznych, pełne pomoc i automatyzacja wszystkich procesów.

Format danych

Format danych jest otwarty i stabilny. Zapis następuje w formatach STL i OBJ, dzięki czemu otworzysz je w każdym CADzie. Zapis odbywa się w chmurze. Aktualizacje oprogramowania są bezpłatne, licencja przyznawana jest dożywotnio.

Prosta obsługa

Cameo gwarantuje wysoką precyzję nawet dla początkujących lekarzy i przy minimalnej umiejętności skanowania. Cameo jest jednym z najmniejszym skanerów wewnątrzustnych, dzięki czemu skanowanie jest zdecydowanie łatwiejsze.

Sztuczna inteligencja

Dzięki zastosowaniu inteligentnego oprogramowania skaner automatycznie identyfikuje i usuwać różne dane, takie jak części policzkowe/językowe.

Końcówka skanera

Posiada automatyczne zabezpieczenie przed zaparowaniem, końcówkę można sterylizować, w zestawie znajdują się 2 końcówki, aby móc pracować bez przerwy.

Wykrywanie ruchu

Cameo łatwo wraca do ostatniego skanowanego punktu, dzięki czemu w razie przerwania skanowania nie ma potrzeby rozpoczynania pracy od początku. Skaner posiada funkcje bezdotykowej obsługi komputera.

Support i pomoc

Posiadamy pełny support na całym świecie, rozwiążemy wszystkie problemy w każdym miejscu. Pomoc dostępna zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Zapisywanie w chmurze

Cyfrowy skaner stomatologiczny obsługuje zintegrowane przechowywanie w chmurze i otwartą architekturę danych, co oznacza, że dane skanowania można zsynchronizować i zintegrować z głównymi systemami na rynku, takimi jak Ortho Simulation, Smile Design, Crown Fit i Compare. Ma to istotny wpływ na poprawę efektywności automatyzacji diagnostyki cyfrowej i leczenia stomatologiczne. Zapisuj dane w chmurze, aby nigdy nie utracić skanów pacjenta oraz dziel się plikami z laboratorium.