Medit i500

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pozostałe skanery w ofercie:

https://scanlab.pl/wp-content/uploads/2023/08/medit-r-2-1-640x640.jpg

Medit i500

Skaner wewnątrzustny Medit i500 to wysoka wydajność, produktywność i atrakcyjna cena. Otwarta architektura i intuicyjna obsługa sprawi, że integracja skanera w Twojej klinice będzie przyjemnością. Medit i500 został stworzony, by zwiększyć wartość Twojej praktyki niezależnie od specjalizacji, Skaner wewnątrzustny Medit i500 spełni Twoje potrzeby, zoptymalizuje przepływu pracy i zagwarantuje elastyczność działania.

ZALETY SKANERA WEWNĘTRZUSTNEGO CAMEO  

Elastyczność
Otwarta architektura oprogramowania pozwala na eksport plików STL, co zapewnia płynną współpracę z dowolnym system CAD/CAM.

Imponująca prędkość
Inteligentny algorytm skanowania z dwoma szybkimi kamerami, zapewnia płynne i błyskawiczne skanowanie wewnątrzustne.

Bezproszkowy
Bezproszkowy proces skanowania zwiększa komfort pacjenta i skraca czas wizyty.

Mała końcówka
Mała końcówka skanująca Medit i500 jest korzystna zarówno dla użytkownika, jak i dla pacjenta –
ułatwia manewrowanie, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

Wysoka rozdzielczość
Medit i500 tworzy realistyczne obrazy o wysokiej rozdzielczości i bogactwie szczegółów, pozwalając na łatwe odróżnienie struktury zęba od tkanki miękkiej, a także na identyfikację linii preparacji i podcieni.

Wysoka dokładność

  In Vitro* In Vivo**
Odtwarzalność Precyzja
Punkt 5.3μm ± 0.34 3.2μm ± 0.49 10μm
Ćwiartka 17.3μm ± 0.43 6.3μm ± 0.63 25μm
Łuk 21.0μm ± 1.48 22.6μm ± 7.55 50μm

* Test dokładności in vitro został przeprowadzony przez Yonsei University College of Dentistry zgodnie z metodami przedstawionymi w części „Analiza porównawcza dokładności danych skanowania pojedynczego zęba, ćwiartkii pełnego łuku między dwoma typami skanera wewnątrzustnego, i500 i Trios 3 ”Ji-Man Park, 19 grudnia 2018 r.
** Test dokładności in vivo został przeprowadzony przez Medit.

Skanowanie wideo
W Medit i500 skanowanie oparte jest o rejestr wideo – skaner w krótkim czasie przechwytuje więcej danych.  Obraz rejestrowany jest w ten sposób przez dwie kamery, dając bardziej szczegółowe i wyraźne rezultaty.

Lekki
Skanowanie może być niewygodne i męczące, zwłaszcza jeśli używasz ciężkiego skanera. 
Wyeliminowaliśmy ten problem w skanerze Medit i500. Dzięki lekkiej i ergonomicznej głowicy skanującej, Twoja praca będzie bardzo wygodna.

Żywe kolory
Skaner wewnątrzustny Medit i500 rejestruje precyzyjne kolory, które pozwalają rozróżnić tkankę miękka, płytkę nazębną i zęby.

Sterowanie jednym przyciskiem
Pojedynczy przycisk skanera Medit i500 umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie i zatrzymanie skanowania w dowolnym momencie, bez konieczności sięgania do komputera. Naciśnij przycisk raz, aby rozpocząć skanowanie lub je zatrzymać. Po zakończeniu skanowania przytrzymaj go, aby przejść do następnego etapu skanowania.