Scan_Lab to firma tworzona przez specjalistów i dla specjalistów. Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem skanerów 3D oraz świadczeniem usług z zakresu protetyki cyfrowej, z których na co dzień korzystają eksperci w kraju i za granicą.

 

Ułatwiamy lekarzom wdrażanie cyfrowej protetyki do ich gabinetów stomatologicznych. Robimy to poprzez wypożyczanie za darmo oraz sprzedawanie na bardzo preferencyjnych warunkach (za pół ceny!) skanerów 3D. Dodatkowo zapewniamy im pełne wsparcie oraz niezbędne szkolenia podczas całego okresu współpracy.

 

Jednak przede wszystkim jesteśmy laoratorium protetyki komputerowej, Naszym kluczowym celem, jako profesjonalnej firmy, jest edukacja i aktywne wspieranie codziennej pracy stomatologów oraz techników dentystycznych.

Dzielimy się wiedzą

Zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji naszych partnerów. Dlatego z przyjemnością dzielimy się wiedzą na każdym etapie współpracy.

Zarówno na początku, podczas instalacji sprzętu, udzielając pełnego wsparcia oraz porad, jak i w trakcie trwania współpracy, organizując liczne szkolenia.

Udostępniamy urządzenia

Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych sprzętów, które przyśpieszają, a także znacznie ułatwiają pracę stomatologów oraz techników.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i precyzję. Dlatego naszym partnerom udostępniamy i sami również pracujemy – wyłącznie na najlepszych urządzeniach na świecie.

Wykonujemy prace protetyczne

Poza zapewnianiem doskonałego sprzętu, dbamy również o kompleksowość naszej oferty.

Oferujemy pełen wachlarz usług, w których skład wchodzą wszelkie prace związane z cyfrową protetyką.